Seznam mediátorů, mediace, mediátoři.

Seznam mediátorů

David Junek

David Junek

Telefon: +420 777 182 829
Email: davidjunek@seznam.cz
WWW: www.ak-junek.cz
Další informace:

Advokátní kancelář Mgr. Davida Junka se sídlem v Praze poskytuje kompletní právní služby v českém a německém jazyce především v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva včetně vedení negociačních a mediačních procesů mezi zúčastněnými subjekty. Poradenství obchodním korporacím (především akciové společnosti a společnosti s ručením omezeným) a kompletní právní agenda spojená se založením, vznikem a správou obchodních korporací patří spolu s poradenstvím při ukončení obchodních aktivit (likvidace, insolvenční řízení) mezi nejčastější aktivity řešené advokátní kanceláří.

Advokátní kancelář poskytuje rovněž poradenství v oblasti práva zabývajícího se nemovitostmi, tj. nákup, pronájem či prodej a správa domů a bytů, nebytových prostor a pozemků.

V neposlední řadě je advokátní kancelář připravena poskytnout konzultace pro řešení běžných životních situací (dědění, pracovněprávní problematika, sousedské vztahy, poradenství pro spotřebitele ad.).

Na základě úzké spolupráce s renomovanou účetní a daňovou kanceláří je možno při znalosti potřeb klientů prostřednictvím konzultací s registrovaným daňovým poradcem zajistit maximální daňovou optimalizaci při realizování obchodních či soukromých aktivit.


Zpět na seznam